PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242455}

Nowe triki

New Tricks
7,3 319
ocen
7,3 10 1 319
Nowe triki
powrót do forum serialu Nowe triki

Jestem zdziwiona, ze tu zupelnie pusto...

ocenił(a) serial na 9
Rlyeh

Fakt serial jest świetny - ciekawe wątki kryminalne i postaci, a w dodatku pośmiać się można.

Rlyeh

On kiedyś leciał w naszej telewizji?? niestety nie znam go, a uwielbiam kryminały z klimatem, np. Midsomer Murders czy Vera albo francuski Profil. Czy ten serial jest podobny do w/w?

katarzynaher

tak, bardzo podobny klimat. Spodobał by Ci się.

Rlyeh

Serial może i spoko, ale lektor na BBC HD tragiczny (Piotr Bogol)

WielkiSzu

nie Bogol, tylko Gogol, ale rzeczywiście beznadziejny, a mimo to coraz go częściej słychać

mariao

Dzięki za sprostowanie ;)

WielkiSzu

A tak przy okazji - czy poza nazwiskami z plakatów nie ma nikogo w obsadzie? :)

ocenił(a) serial na 8
WielkiSzu

Chyba coś było nagrywane od nowa, bo wszystkie odcinki teraz emitowane na BBC HD czyta Andrzej Leszczyński.

Gogola ciągle słychać tylko w pierwszym sezonie "Ojca Browna" i chyba lepiej, bo nie nadaje się chłopak do tej roboty.

Rlyeh

Rzeczywiście niezły, przypadkiem udało mi się go zobaczyć na BBC :-) będę polować, boosz, jakie cudne klimaty, atmosfera pabów, krajobrazy, humor, paluszki lizać :-)

Kasha

Ciekawe czy aktorzy w ramach wymiany ekipy już nie mogli grać czy już nie chcieli. Zrozumiałe sezonów dużo i aktorzy w sędziwym wieku ale przykro że odeszły z czasem wszystkie twarze z sezonu pierwszego.

Rlyeh

Trochę mnie wiek bohaterów przeraża - oddział geriatryczny w policji ??? ;)

ocenił(a) serial na 9
jacator74

Dokładnie. W serialu mówią o nich " żywe legendy" :). Cały trik polega na tym, że szefowa-Sandra przyzwyczajona do nowoczesnego działania zaczyna kierować grupą starszych panów, ktorzy stosuja stare sztuczki:)

Rlyeh

Film fajny ciekawe czy kiedys bedzie na innych kanałach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones