PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210623}

Listonosz Pat

Postman Pat
5,5 3 448
ocen
5,5 10 1 3448
Listonosz Pat
powrót do forum serialu Listonosz Pat

ale tylko w 1 serii ,np.,,Przesyłki Specjalne ,, to już tylko bajeczka dla dzieci ze żłobka.

D1999

Przecież to są bajeczki dla dzieci :).
To bezpieczny serial bez przemocy. Jestem jak najbardziej za.

Szarobure

SZOK na jakie filmy i seriale nie wejdę tam ty! Szpiegiem jakimś jesteś?! xd

D1999

Jeśli byłabym szpiegiem to kiepskim w takim razie. Zwłaszcza, że widzę Cię pierwszy raz :D. Telewizja daje to samo, to się wszyscy spotykamy :). Pozdrawiam

Szarobure

nie 1 nie 2raz : ,,Narnia,, , ,Niedźwiedź w dużym niebieskim domu,, DOWÓD : http://www.filmweb.pl/serial/Nied%C5%BAwied%C5%BA+w+du%C5%BCym+niebieskim+domu-1 997-190577/discussion/Da%C5%82bym+10,2147797 Mógłbym wklejać jeszczę wiele ,ale może mi uwierzysz .Ciebie się nie da zapomnieć masz charakterystyczny avatar.A co do,, listonosza,, to 1 seria miała niesamowity klimat ,coś jak 1 seria ,,Rancza ,, wiejska sielanka gdzieś na końcu świata potem tego nie było :(

D1999

Akurat Niedźwiedz i Pat mnie nie dziwią, mało komentarzy to i ludzi się poznaje. Seriale dla dzieci są tu bardzo skąpo komentowane i, co cikawe, bardzo źle oceniane (najwyraźniej niektórzy zapomnieli, że film dla dzieci ma być dostosowany do potrzeb dzieci, nie dorosłych). :(
Narnia to moje prywatne zboczenie, przyznaję się.

W imieniu anonimowej łyżwiarki dziękuję za pochwalenie obrazka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones