Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Ktoś? Coś? Pytam z ciekawości.
I nie, z poprzednią partnerką, Adelą nie jest już od kilku lat.

sosslodkokwasny

Skąd taka informacja, że się z nią nie spotyka?

Anna96_2

Z jej IG. Nie są już razem kilka lat.

sosslodkokwasny

Tak, nie są już razem tak chyba jakoś od końca 2019? W każdym razie Adela sprzedaje teraz skarpety z napisem "My ex blocked me"

sosslodkokwasny

Jak nazywa się Adela na ig?

nomercy1410

grdyka

sosslodkokwasny

nooooo... to najważniejsze w jego karierze, na którą patrzymy xD Nie masz własnego życia, że tak bardzo interesuje Cię cudze?

Wookie_LG

Ty chyba też nie masz, skoro jedyne na co się wysiliłeś to krytyka. To, że kogoś to np. interesuje, bo darzy danego aktora sympatią, jeszcze nie oznacza, że jest to informacja bez której nie możemy żyć. Wyluzuj...

hona7

czyli darzyć kogoś sympatią to nie szanować jego prywatności? Jakie znaczenie dla dorobku tego aktora ma fakt czy się z kimś spotyka? Przecież to ewidentne plotkarstwo nic nie związane z kinem

sosslodkokwasny

Ze mną spotykał się kilkukrotnie przy piwie. Następnie się żegnaliśmy.

sosslodkokwasny

Ze mną spotykał się kilkukrotnie przy piwie. Następnie się żegnaliśmy.

sosslodkokwasny

Od dawna jest z francuską aktorką Esther Garrel z filmu "Tamte dni tamte noce". Kto z Wawy ten wie. ;) Często ich widać razem.

hemoglobyna

wow, to jest news. Serio? z siostrą boskiego Louisa?

weronika_1981

dokładnie ta :)

hemoglobyna

To sprawdzone informacje? Może przyjechała do PL bo gra w jakimś filmie?

Monika771

Tak, są razem. W każdym razie byli jeszcze w tym roku. Ponoć już od końca 2017.

hemoglobyna

Może później, w 2017 był jeszcze z Adelą. Choć swego czasu myślałam, że to tylko plotki, że są razem, ale jednak byli ze sobą. Chyba mocno przezyła to rozstanie, co akurat w pełni rozumiem, zwłaszcza jeśli ktoś odchodzi do innej (tego nie wiem, to tylko luźna konkluzja).

hemoglobyna

Może później, w 2017 byli jeszcze razem z Adelą, choc poczatkowo myślałam, że to plotki. Chyba mocno przeżyła to rozstanie, co w pełni rozumiem, zwłaszcza, jeśli w grę wchodziła inna kobieta (tego nie wiem, to tylko luźna konkluzja).

hemoglobyna

Może później, w 2017 byli jeszcze razem z Adelą, choc poczatkowo myślałam, że to plotki. Chyba mocno przeżyła to rozstanie, co w pełni rozumiem, zwłaszcza, jeśli w grę wchodziła inna kobieta (tego nie wiem, to tylko luźna konkluzja).

hemoglobyna

Może później, w 2017 byli jeszcze razem z Adelą, choc poczatkowo myślałam, że to plotki. Chyba mocno przeżyła to rozstanie, co w pełni rozumiem, zwłaszcza, jeśli w grę wchodziła inna kobieta (tego nie wiem, to tylko luźna konkluzja).

hona7

Przepraszam, nie wiem czemu tyle razy dodało wiadomość.

hona7

Filmweb szwankuje dość mocno i często duplikuje.
Niestety nic mi nie wiadomo w temacie jego byłej. Jedynie,’że jest z Esther Garrel od kilku już lat - 2017/2018. Oni się pewnie poznali na castingach do filmu Geniusze czyli 2017. Ale to mój strzał tylko. 

hemoglobyna

Plotek jest dużo , swego czasu nawet się słyszało, że jest ...ciepły : ) dla mnie to bez znacenia, ale też się obiło o uszy : )

hona7

Chyba o każdym aktorze są takie plotki haha. Ale snuć takie domysły tylko na podstawie roli w filmie jest czystą ignorancją. 

hemoglobyna

mówię tylko, co gdzieś obiło mi się o uszy,i w tym przypadku nie chodziło o rolę : ) chyba nie znam nikogo, kto by tak przypuszczał przez to kogo dany aktor zagrał : ) bez przesady : )

hemoglobyna

nie no , ja nie mówę, że ktoś tak twierdz ił przez rolę : ) bez przesady :) to

hona7

No u Gierszała raczej nigdy nie było podstaw by tak sądzić poza tym, że zagrał tego seksualnie skonfliktowanego bohatera w SS. I chyba tylko na tej postawie jacyś forumowicze zamieszczali takie wpisy. Tak to pamiętam. Ale już podczas kręcenia tamtego filmu był w długoletnim związku z agentką więc to są bzdury totalnie wyssane z palca. Chyba nawet sam Gierszał mówił wtedy, że zagranie takich scen przyszło mu z trudnością bo on nie byl nigdy zainteresowany chłopakami. ;)

Monika771

Mówię w każdym razie bo widziałam ich jakoś w marcu/lutym w centrum Wawy. Od razu rozpoznałam tę aktorkę i zapytałam kolegi który siedzi w światku filmowym czy oni nie są aby parą. Potwierdził.

hemoglobyna

Napisałaś w każdym razie, to tak jakby miało się to zmienić. Plus minus ok 4 letnie związki nie kończą się tak szybko i oby tak zostało. Szkoda, że medialnie razem się nie pokazują. Rozumiem, że aktorka mieszka teraz w Warszawie, ciekawe czy zagra w jakiejś polskiej produkcji?

Monika771

Nie mam pojęcia gdzie mieszka z racji że gra ona we Francji, ale już nie pytałam o takie rzeczy. Wiem tylko to co napisałam. I tylko tyle, że mieli grać razem w filmie Geniusze z którego JG się wycofał o czym było kilka notek w prasie już dość dawno. Ostatecznie zagrała tam z Phillipe Tłokinskim. 

hemoglobyna

Nie wiedziałam, że było o tym głośno. Przypomniałam sobie o istnieniu tego aktora podczas oglądania Chyłki, znany jest pewnie z Sali samobójców większości widzą tak jak i mi. Ciekawe byłoby dla naszej kinematografii jak by to właśnie w naszych produkcjach grali zagraniczni aktorzy/ki. Ostatnio dużo dobrego dzieje się w polskiej kinematografii. Dużo jest dobrych i ciekawych produkcji polskich.

Monika771

Nie no Gierszał już miał po SS inne znane role jak np. w filmie "Najlepszy", ale rozumiem, że z SS może najbardziej się kojarzyć bo film był bardzo głośny swego czasu. Teraz kręci coś z Holoubkiem bodajże. 

hemoglobyna

Widzę, że jesteś dobrze poinformowana o nowościach. Nie wiedziałam, dzięki :)

Monika771

Tak, dość  dobrze się orientuję w kinie. ;)

hemoglobyna

To dobrze, masz szansę uniknąć "męczarni" :) Niektóre filmy nie powinny wg wyjść do produkcji bo można tylko żałować, że się je oglądało. Przykładem jest bynajmniej dla mnie "Ludzka Stonago" czy inny podobny tytuł. Lata temu oglądałam to wspólnie ze znajomym, do tej pory żałuję i już nigdy wiecej tego typu dzieł.

sosslodkokwasny

z osobą z penisem

użytkownik usunięty
sosslodkokwasny

A to akurat prawda z Esther Garrel. Macie ich foty ale usuńcie spacje.

https:// www.flickr. com/photos/tofifest/48966278416/in/album-72157711515100802/

https:// www.flickr. com/photos/tofifest/48966281251/in/album-72157711515100802/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones