Fernando MeirellesI

7,7
947 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Fernando Meirelles

jego "Miasto boga " to nadal jeden z najlepszych filmów jakie widziałem "Wierny ogrodnik" nie jest gorszy ,jego filmy są pełne życia i ukazują rzeczywistośc taka jaka jest brutalna i gorzka,prawda nie jest taka jak sie wydaje słodka i przyjemna ,świat w jego obiektywie jest taki jaki jest w rzeczywistości!

dYDelf

Obejrzałem "Wierny ogrodnik" i jestem pod wielkim wrażeniem. Film tak samo prawdziwy i bezkompromisowy jak "Miasto Boga". Z chęcią sięgne po kolejne filmy tego reżysera. Dzięki za rekomendację "Wiernego ogrodnika". Warto oglądać takie filmy ,warto kręcić takie filmy i warto uczulać ludzi na problemy Afryki. Przykre jest wciąż to, że rządy cywilizowanych Państw podchodzą do problemu Afryki z takim politowania godnym dystansem i spokojem jakby Afryka była skazana na swój los na zawsze. Szkoda zaczynać temat polityki bo jedyne co my zwykli ludzie możemy zrobić to chyba wysłać sms i wierzyć, że faktycznie obróci on się w kawale chleba dla głodnego dziecka.

dYDelf

Meirelles, obok Inarritu, to nadzieja kina światowego. Łączy ich to, że obaj pochodzą z Ameryki Południowej, i obaj mają podobne spojrzenie na życie i kino. U nich te dwie materie się ze sobą bardzo nakładają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones