PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3848}

Nieprawdopodobna historia

An Awfully Big Adventure
7,0 1 714
ocen
7,0 10 1 1714
Nieprawdopodobna historia
powrót do forum filmu Nieprawdopodobna historia

jak mało filmów ma u mnie 10 jak już 9 to ten film zasługuje na 11 naprawdę moim zdaniem jest to film nieprzewidziany (ja nie wiedziałam jak to się wszystko skończy) gdyby nie Alan Rickman nigdy bym się nie dowiedziała o tym filmie a tak dzięki niemu obejrzałam ten film 2 krotnie i stwierdziłam że jest to arcydzieło;)

ocenił(a) film na 8
kwiat

nie wiecie może gdzie można kupić ten film...?:(

grooshya

chyba nigdzie trzeba mieć nadzieje że znowu będzie kilka krotnie powtarzany na Zone Europa..

ocenił(a) film na 9
kwiat

ten film można kupić na Merlinie ;D pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
samoticha

ja kupiłam na allegro.

ocenił(a) film na 9
grooshya

możliwe że można zamówić go w empiku jeśli go tam nie ma

ocenił(a) film na 9
kwiat

całkowicie podzielam twoje zdanie nie jest to prosty (nie obrażając nikogo), płytki film i myślę że dlatego nie jest on dla każdego, ponieważ niektórzy wolą prostotę i kiedy wszystko od razu jest wyjaśnione i podanie na "talerzu" a kiedy przychodzi do obejrzenia filmu tego pokroju, nawet nie próbują go zrozumieć i często bywa tak że krytykują go bezpodstawnie :D mam nadzieję że nie uraziłam nikogo :p

ocenił(a) film na 5
kwiat

Szczerze mówiąc- nie ogarniam. Poza świetną grą aktorską naprawdę w tym filmie nie widzę nic godnego polecenia. Nie atakuję nikogo, komu się podobał, tylko proszę o Waszą opinię... Jaka jest głębia tego filmu??
Dla mnie to naprawdę była bardzo naciągana historia... Mała, zagubiona, niestety puszczalska dziewczynka i dorośli ludzie, którzy nie radzą sobie z własnym życiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones