PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5541}
7,4 18 142
oceny
7,4 10 1 18142
7,0 14
ocen krytyków
Faraon
powrót do forum filmu Faraon

Przejrzałem największy filmowy zbiór polskiego internetu (ch0mikuj) i wszystkie wersje maja ok 145
minut.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Być może tyle trwa wersja reżyserska. Władca Pierścieni też ma wersję skróconą i tą oryginalną ;)

adameczek1314

tyle, że taka nie istnieje na 99 %

McLlovin

Możesz zgłosić poprawkę.

Ania20212

już nie raz coś tu próbowałem poprawić, szkoda na to nerwów i czasu

ocenił(a) film na 10
McLlovin

u mnie jest 2 godz 25 min, co zgadzałoby się z tym ok 145 min

ocenił(a) film na 9
McLlovin

No to zabrakło Ci 1 %, bo taka wersja istnieje na 100 % i była emitowana kiedyś w TVP2 w dwóch częściach. Swego czasu można było ją znaleźć na gryzoniu. Trwa ok. 180 min.

snake_plissken84

Jak zobaczę to uwierzę :)

ocenił(a) film na 9
McLlovin

Ok nie ma sprawy, wyślę Ci link na priv :)

ocenił(a) film na 9
McLlovin

A w tym temacie użytkownik Heathcliff opisał trochę tę wersję 3 godzinną http://www.filmweb.pl/film/Faraon-1965-5541/discussion/Rekonstrukcja,1904463

ocenił(a) film na 9
McLlovin

No i jak z tą 3-godzinną wersją? ;p

snake_plissken84

Chyba nijak, z linku do forum nie wiele skumałem, ciekawy tego już tez nie jestem, temat jak widzisz z lipca 2014.

ocenił(a) film na 9
McLlovin

No to szkoda. Widać moje chęci na wiele się nie przydały. To jeszcze tyle Ci powiem, że jakby co ta wersja jest na gryzoniu, wystarczy wpisać Faraon TVP2 i nazwę portalu ;)

snake_plissken84

Tak czy inaczej dzięki. Jeśli jeszcze kiedykolwiek przyjdzie ochota na ten film to poszukam lepiej.

ocenił(a) film na 10
McLlovin

......... nie jest największym filmowym zbiorem polskiego internetu. Jestem tam i zablokowano mi kilka historycznych filmów. Bardziej wolnym jest się ściągając filmy (i nie tylko) np. na eMule

Witek_9

jest, bo kazdy film jest tam w postaci kilku różnych wersji od 3gp po brrip

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones